Pożyczka na oświadczenie dla osób z komornikiem


Żyjemy w społeczeństwie materialistycznym. Możemy to uchwycić każdego dnia, oglądając telewizję, serfując po Internecie i przeglądając bieżącą prasę. Z każdego obszaru napastują nas oferty reklamowe, które pobudzają do zakupienia nowego auta lub nowatorskiego odbiornika telewizyjnego. To co jeszcze dwanaście miesięcy wstecz było ostatnim krzykiem techniki, dziś jest już stare. W jaki sposób jesteśmy wstanie coś nabyć jeśli nasze honorarium na to nie daje szansy. Znakomitym wyjściem jest pożyczka na oświadczenie.

W tej chwili możemy zadać pytanie „Czym pożyczka na oświadczenie różni się od pozostałych artykułów kredytowych, które są proponowane na naszym rynku usług pożyczkowych”? Zasadniczym zagadnieniem w tym wypadku jest słowo oświadczenie. Trzeba bowiem zdać sobie sprawę, iż zazwyczaj gdy ubiegamy się o kredyt bądź pożyczkę w banku to będziemy zobowiązani do przedłożenia zaświadczenia o dochodach. Jest to o tyle kluczowe, że na tego typu dokumencie widnieją możliwe obciążania (np. z tytułu pożyczki zakładowej) w tym egzekucja komornicza. Gdy bank zobaczy tego rodzaju wzmiankę to oczywistym jest, iż kredytu w żadnym przypadku nie przekaże.

Pożyczka na oświadczenie to propozycja skierowana przede wszystkim do osób zadłużonych lub takich, które to nie mają formalnej możliwości potwierdzenia źródła swego dochodu (zwykłe zatrudnienie bez umowy o pracę tzw. „na czarno”). Pożyczki takie są udzielane najczęściej przez podmioty działające poza sektorem bankowym tzw. przedsiębiorstwa chwilówkowe.