Kredyt dla bezrobotnych - ratunek dla dłuzników


W chwili obecnej w naszym własnym kraju wysokość bezrobocia plasuje się niestety na stosunkowo znacznym poziomie (aktualnie jest to około 12 procent). Niełatwo mówić o rzetelności statystyk jednakże jesteśmy wstanie przyjąć, iż są one bliskie rzeczywistości. Sytuacja jednostek bezrobotnych jest o tyle trudna, że z jednej strony nie pozyskują dochodów a z 2-iej nie są w stanie zaciągnąć żadnego pożyczki mając tylko zasiłek dla bezrobotnych. Jednak w minionym czasie pokazał się na rynku usług pożyczkowych nowy produkt kredytowy tzw. kredyt dla bezrobotnych.

Jest to z pewnością miła wiadomość dla każdej osoby, która nie ma zatrudnienia a nadchodzą u niej nieprzewidziane koszty np. potrzeba naprawy piecyka grzewczego. Kredyt dla bezrobotnych to charakterystyczny wariant kredytu a któregoż zdobycie wiąże się z zespołem wymagań które pozostaje spełnić. W 1-szej kolejności wypada stwierdzić, że taki kredyt to typowe zobowiązanie prezentowane na podstawie podpisanego oświadczenia. Jest jasnym bowiem, iż ze względów obiektywnych poświadczenia o przychodach uzyskać nie może. W zatwierdzonym oświadczeniu, własnym podpisem uwierzytelniamy stan faktyczny np. oświadczamy, że z umowy zlecenia każdego miesiąca uzyskujemy sumę 2 tys. złotych zarobku na rękę. (umowy cywilnoprawne nie są brane pod uwagę w instytucjach bankowych w trakcie starania się o kredyt).
ważne ogniwo
Pożyczki pod zastaw nieruchomości jako nowy pro... - tribe.net
Kredyt dla bezrobotnych jest dostępny też dla osób które to nie posiadają formalnego potwierdzenia wykonywanej pracy. Nie czarujmy się, wielu Polaków pracuje ale odbywa się taki proceder bez odprowadzania jakichkolwiek składek.