Pożyczka na oświadczenie dla osób z komornikiem


Przebywamy w systemie konsumpcyjnym. Jesteśmy wstanie to dostrzec każdego dnia, oglądając tv, wędrując po Sieci internetowej i przeglądając bieżącą prasę. Z każdego punktu atakują nas propozycje marketingowe, które pobudzają do nabycia nowego samochodu lub nowatorskiego telewizora. To co jeszcze dwanaście miesięcy temu było ostatnim krzykiem techniki, aktualnie jest już przestarzałe. W jaki sposób zdołamy coś kupić jeżeli nasze honorarium na to nie zezwala. Kapitalnym rozwiązaniem jest pożyczka na oświadczenie.

W tej chwili możemy postawić wątpliwość „Czym pożyczka na oświadczenie różni się od innych artykułów finansowych, które to są oferowane na naszym rynku usług finansowych”? Głównym zagadnieniem w tym wypadku jest hasło oświadczenie. Trzeba bowiem zdać sobie sprawę, że przeważnie jeśli staramy się o kredyt bądź pożyczkę w banku to będziemy zobowiązani do przedstawienia zaświadczenia o zarobkach. Jest to o tyle kluczowe, iż na tego rodzaju dokumencie widnieją potencjalne obciążania (np. z tytułu pożyczki zakładowej) w tym egzekucja komornicza. Gdy bank widzi tego rodzaju informację to oczywistym jest, że kredytu w jakimkolwiek wypadku nie przydzieli.

Pożyczka na oświadczenie to oferta przeznaczona przede wszystkim do użytkowników zadłużonych lub takich, które to nie mają formalnej możliwości potwierdzenia źródła swego dochodu (typowe zatrudnienie bez umowy o pracę tzw. „na czarno”). Pożyczki takiego rodzaju są oferowane przeważnie przez podmioty działające poza sektorem bankowym tzw. spółki chwilówkowe.