Pożyczka pod zastaw nieruchomości, dostaniesz bez zdolności kredytowej

http://podzastaw.org http://dbneanut.blog.wox.cc
Już teraz warto stwierdzić, iż w minionym okresie znaczne zamieszanie na naszym rynku ofert pożyczkowych zrobiła informacja o wzroście popularności prywatnych pożyczek. Prymat w statystykach prowadzi pożyczka pod zastaw nieruchomości. Eksperci wskazują na fakt, że coraz to większa grupa naszych rodaków decyduje się na zaciąganie zobowiązań poza systemem bankowym.

Dla nas jako dla wieloletnich i zasłużonych doradców finansowych nie ma w tym choćby minimalnego szoku. Od dłuższego już czasu obserwowaliśmy tendencję zmiany strategii udzielania kredytów przez krajowe banki. Dawno już minęły czasy, że kredyt pozyskiwał właściwie każdy i to na przysłowiową „gębę”. Stało się to powodem widocznego zwiększenia zadłużeń przeterminowanych, to jest tego rodzaju które to były w sposób niewłaściwy obsługiwane. W tym momencie taktyka kredytowa wydaje się być o wiele mocniej rygorystyczna. Uzyskanie kredytu w banku jest relatywnie ciężkie i z tym pozostaje łączyć to, że prywatna pożyczka pod zastaw nieruchomości jest tak ogromnie popularna.

Sporo ludzi, które to nie orientuje się w zagadnieniach finansów może z całą pewnością postawić pytanie „Czymże odróżnia się kredyt w banku od pożyczki pod zastaw nieruchomości”? Główną różnicą jest to kto pożycza nam pieniądze. O ile przy kredycie hipotecznym jest to bank to w tym 2-im przypadku jest to osoba prywatna tzw. inwestor. Nie licząc tego są spore różnice w formalnościach jakie to powinniśmy załatwić aby otrzymać pieniądze. Pożyczka pod zastaw nieruchomości jest obłożona względnie mniejszymi formalnościami.