Kredyt bez bik to idealne rozwiązanie dla każdej zadłużonej osoby


Każda osoba, jaka chociażby raz w całym swoim życiu miała zetknięcie z bankami z całą pewnością słyszała sformułowanie BIK. Dla poniektórych jest to czarna księga dłużników w której to przenigdy nie chcieli by się znaleźć a dla innych jest to niewiele mówiący skrót zaczerpnięty z terminologii bankowej, który zwyczajnemu użytkownikowi nic nie mówi. Tym bardziej określenie kredyt bez bik.
kredyt pod zastaw mieszkania wlasnosciowego
W krótkim paragrafie postaramy się naszym czytelnikom wyjaśnić te główne pojęcia. BIK to Biuro Informacji Kredytowej to jest organizacja, która została stworzona przez Związek Banków Polskich u zarania lat 90-tych, krótko po naszej transformacji ekonomiczno-ustrojowej. Był to zrozumiały krok jaki poczyniły banki żeby polityka kredytowa była prowadzona na zdrowych regułach. BIK jest to wewnętrzna baza informacji do której to wejście mają jedynie banki. Trafią do niej wiadomości o tym, iż staramy się o kredyt/pożyczkę, opłacamy lub też nie opłacamy ustalonego kredytu jak też znajduję się tam nasz scoring czyli poziom punktów, które odbieramy za poszczególne czynności.

Kredyt bez bik jak łatwo się domyśleć jest to kredyt jaki możemy pozyskać bez oceny danych znajdujących się w Biurze Informacji Kredytowej. Takową propozycją są zainteresowane przede wszystkim jednostki, które nie radzą sobie ze spłatą swoich zadłużeń i dość często posiadają znaczne spóźnienia. Wypada tutaj stwierdzić, że tego typu kredyty choć od strony prawnej powinny się określać pożyczkami są przydzielane poprzez podmioty pozabankowe. Pożyczki pod zastaw nieruchomoÅci - Podzastaw.org